Sygnity Business Solutions powstała w wyniku połączenia Max Elektronik specjalizującego się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM – takich światowych producentów jak Oracle, SAP, Microsoft, IFS, IBM, SAS, Software AG.

Posiadamy 25-letnie doświadczenie w zakresie konsultingu, doradztwa biznesowego, projektowania i wdrażania dużych rozwiązań. Zrealizowaliśmy ponad 600 projektów u ponad 300 Klientów.

Wiedza i doświadczenie doradców Sygnity Business Solutions pozwala na dostarczenie rozwiązań spełniających wymagania Klientów w formie spójnych rozwiązań w zakresie integracji różnorodnych procesów, usług, aplikacji, hurtowni danych, systemów analityczno-raportujących, jak również systemów wspomagających zarządzanie, planowanie oraz budżetowanie.

W ofercie Sygnity Business Solutions znajduje się wiele rozwiązań dedykowanych konkretnym potrzebom.

Nasi Kliencie to międzynarodowe korporacje, duże spółki krajowe, ale także mniejsze organizacje i instytucje, które dzięki wdrożonym rozwiązaniom mają możliwość zwiększenia swojej efektywności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ

www.sygnitysbs.pl

NASZE WARTOŚCI

0
ELASTYCZNOŚĆ
0
ZROZUMIENIE BIZNESU KLIENTA
0
KOMPETENCJE
0
ODPOWIEDZIALNOŚĆ

NASZA OFERTA 

Technologie globalnych dostawców: Oracle, SAP, Microsoft, IFS, IBM, SAS, Software AG

Rozwiązania klasy ERP, BI, CPM i SOA

Innowacyjne_rozwiązania_autorskie

Innowacyjne rozwiązania autorskie 

Usługi konsultingowe i audyt